Máme velmi dobré zkušennosti s fóliemi na auta a dovolujeme si Vám je rozhodně  doporučit. Ať už jsou Vaše důvody jakékoliv – třeba jen touha ke změně barvy vozu  – splní jistě Vaše očekávání.  Používáme VWS 3D fólie například: KPMF, Avery, ORACAL, 3M, Hexis.

Každá  investice by se měla vyplatit. Navíc jste investovali  do vozu, který Vám má sloužit a dělat radost současně. Proč tedy neudělat ještě něco navíc, co prodlouží Vaši radost a určitě se Vám investice vrátí i při případném prodeji.  Jestliže navíc svěříte svůj automobil profesionálům, instalace autofólií proběhne rychle, kvalitně a na provedenou práci i použité autofólie dostanete dlouholetou záruku. Máme k dispozici vzorník barev a jsme připraveni Vám odborně pomoci při volbě odstínu.

Tato změna otevírá nekonečné možnosti v oblasti designu automobilů. Fólie se vyrábí v různých barvách včetně metalíz a navíc jsou potisknutelné, takže lze realizovat i náročné představy majitele jakéhokoliv druhu vozu.

Výhody fólie pro celopolep automobilu

• zajišťuje vysokou odolnost proti poškrabání a ochrání lak před vnějšími vlivy po dobu několika let a rovněž ochrání různé části Vašeho vozu proti kamínkům, asfaltu apod.

• vyniká dlouholetou stálostí odstínu a barvy

• je velmi odolná proti létajícímu hmyzu, chemikáliím, oleji, smogu a graffiti-vandalismu. Nainstalovaná fólie zároveň zabraňuje vzniku koroze karoserie na ochráněných místech

• umožní rychlou instalaci a demontáž

• má vysokou tvárnost, umožňující perfektní instalaci

• má životnost 3 – 7 let, ovšem nejsou nezničitelné. Například běžnému mytí, škrábání nehty a různým úderům autofólie bez problémů odolávají. Není nikterak výjimečné, aby vydržely i více jak 5 let v netknutém a původním stavu při správné péči o vůz

• garantujeme, že nebudete mít problém s policií nebo na STK či se zákony EU.

Montáž autofólií provádíme do 2 dní.

Montáž autofólie provádíme celoplošnou i dílčí např. střechu, kapotu, zrcátka, kliky a další.